Titles you rated
JokerRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 3.0
Labor DayRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.0
Take PointRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5