Titles you rated
Being John MalkovichRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 2.5
FireworksRated ★ 5.0
2046Rated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 5.0
Scream 2Rated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
Wings of DesireRated ★ 4.0
Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 0.5
GintamaRated ★ 0.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0