Titles you rated
The UnjustRated ★ 5.0
PadakRated ★ 4.0
The BarRated ★ 2.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 1.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
ThorRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 5.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
Underground RendezvousRated ★ 0.5
The Young MasterRated ★ 4.5
The BeguiledRated ★ 2.0
UpgradeRated ★ 5.0
OuijaRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 5.0
Enter the DragonRated ★ 3.5