Titles you rated
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0- New NonstopRated ★ 5.0
Love RainRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0