Movies
Ratings
285
Jay KellyRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 3.5
Coup de ChanceRated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 3.0
BurrowRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0