Movies
Ratings
141
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 1.5
GravityRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
Summer Days With CooRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 2.5
Anna KareninaRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 1.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 1.5