Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 4.0