Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.0