Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
My DearestRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
DearestRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
DexterRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Move to HeavenRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0