Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 3.0
Sense8Rated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 3.0
The PackageRated ★ 2.5
Righteous LoveRated ★ 1.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 2.5
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 2.5
Tale of ArangRated ★ 2.0
Crime SceneRated ★ 4.0
My Shy BossRated ★ 1.0
The Joseon GunmanRated ★ 1.5