Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 5.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
How Do You Play?Rated ★ 5.0