Titles you rated
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0- LonerRated ★ 2.0
The Midnight Meat TrainRated ★ 4.0
Piranha 3DDRated ★ 3.0
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 3.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 3.0
The EyeRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 2.0
Saw VIRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.0