Titles you rated
 MonsterRated ★ 5.0 MonsterRated ★ 5.0
 Love in the Big CityRated ★ 5.0 Love in the Big CityRated ★ 5.0
 GattacaRated ★ 4.5 GattacaRated ★ 4.5
 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
 MoonlightRated ★ 3.5 MoonlightRated ★ 3.5
 The InternRated ★ 4.0 The InternRated ★ 4.0
 The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0 The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
 Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 5.0 Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 5.0
 Swing GirlsRated ★ 5.0 Swing GirlsRated ★ 5.0
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
 ConclaveRated ★ 4.5 ConclaveRated ★ 4.5
 LolitaRated ★ 0.5 LolitaRated ★ 0.5
 Reservoir DogsRated ★ 5.0 Reservoir DogsRated ★ 5.0
 A MuseRated ★ 1.0 A MuseRated ★ 1.0
 Cold FishRated ★ 0.5 Cold FishRated ★ 0.5
 Memories of MatsukoRated ★ 5.0 Memories of MatsukoRated ★ 5.0
 SearchingRated ★ 4.0 SearchingRated ★ 4.0
 Top GunRated ★ 4.0 Top GunRated ★ 4.0
 Top Gun: MaverickRated ★ 4.0 Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
 Train to BusanRated ★ 4.0 Train to BusanRated ★ 4.0