Movies
Ratings
617
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.5
...ingRated ★ 3.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0
Set It UpRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Don't Worry, He Won't Get Far on FootRated ★ 2.5
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
She SaidRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5