Titles you rated
MaudieRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 2.5
The KingRated ★ 2.0
LolitaRated ★ 3.0
North by NorthwestRated ★ 4.5