Titles you rated
Ballad of Seo-dongRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
The Miracle We MetRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0- Koby-KobyRated ★ 3.0
Youth Over FlowersRated ★ 2.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 2.5- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Secret HealerRated ★ 1.5