Movies
Ratings
40
The MessageRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 1.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0