Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
21Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
Hello BrotherRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
Summer WarsRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0