Titles you rated
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
HoneySweetRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 5.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.5
The Wizard of OzRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0