Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.5
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 2.0
A Perfect WorldRated ★ 4.0
Taxi 3Rated ★ 3.5
For the EmperorRated ★ 2.0
Happy Feet TwoRated ★ 3.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 2.5
Mr. BrooksRated ★ 2.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Undisputed III : RedemptionRated ★ 4.0
RangoRated ★ 2.5
Saw VRated ★ 2.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 4.5