Movies
Ratings
714
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
CluelessRated ★ 2.0
StokerRated ★ 2.5
The KingRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5
WishRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0