Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 2.5
Dumb and DumberRated ★ 2.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.5
Wishing StairsRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5