Movies
Ratings
292
The PiratesRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 1.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
Rough CutRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 2.0
Hollow ManRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 2.0
Gangnam BluesRated ★ 2.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5