Series
Ratings
42
Echoes of the SelfRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Weakest BeastRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.0
Your Turn To KillRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5
This is Not a Business Expense!Rated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.5
My Dear ExesRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5
DearestRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0