Titles you rated
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0