Movies
Ratings
453
The Big ShortRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 2.0
Suspect XRated ★ 4.5
Spy KidsRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 2.5
Blades of BloodRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
DivergentRated ★ 2.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 3.5