Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 2.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.0
Licorice PizzaRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 2.5
Han Gong-juRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 2.0
Close Your EyesRated ★ 3.5- An Urban Allegory / It’s Not MeRated ★ 3.5