Titles you rated
Green BookRated ★ 4.0
SolaninRated ★ 3.5
Typhoon ClubRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
Civil WarRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
NopeRated ★ 3.5