Titles you rated
FamilyhoodRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
BlindRated ★ 4.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0