Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0