Movies
Ratings
50
KnowingRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 4.5
SullyRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5