Movies
Ratings
116
The GraduateRated ★ 4.5
High Plains DrifterRated ★ 4.5
JawsRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
CasinoRated ★ 4.5
Raging BullRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in the WestRated ★ 4.5
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 5.0
The Great DictatorRated ★ 4.5
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0