Series
Ratings
21
Innocent DefendantRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0