Titles you rated
LoganRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 3.5
MontageRated ★ 3.0
HopeRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.5