Movies
Ratings
191
RED 2Rated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0