Movies
Ratings
208
SearchingRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.5
Ernest & CelestineRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
It BoyRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0