Titles you rated
Love LetterRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
Perfect GameRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0