Series
Ratings
26
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.5- Secret Diary of a Call GirlRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0