Movies
Ratings
19
We Were SoldiersRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0