Titles you rated
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5- The Love of TrumanRated ★ 2.5
The Final PieceRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
RealRated ★ 1.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 3.5
MaRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
Project SilenceRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 2.5