Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
ObliteratedRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 1.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 1.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0