Movies
Ratings
312
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 1.5
Another Public EnemyRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 3.0
The True-taste ShowRated ★ 2.5
My Boss, My TeacherRated ★ 2.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 2.5
Legends of the FallRated ★ 2.5
Hi! Dharma!Rated ★ 1.5
Fantastic FourRated ★ 2.0
The Map Against the WorldRated ★ 2.0