Titles you rated
Encouragement of Climb Next SummitRated ★ 4.0- From the Northern CountryRated ★ 4.5
The Wrong Way to Use Healing MagicRated ★ 4.0
Don’t Care for an Old Man’s Underwear!Rated ★ 3.5
Shoujiki FudousanRated ★ 2.5- Itoshi Uso Yasashi YamiRated ★ 2.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
One Night MorningRated ★ 4.5
Super CubRated ★ 4.0
Mr. Villain's Day OffRated ★ 2.0
Jazz for TwoRated ★ 0.5
Ms. JusticeRated ★ 3.0
Nishiogikubo Mitsuboshi YoushudouRated ★ 3.5
Odd TaxiRated ★ 4.5
Hokkaido Gals Are Super Adorable!Rated ★ 3.5
Will of Ex-BoyfriendRated ★ 3.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
If Talking PaidRated ★ 4.0