Series
Ratings
58
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0