Titles you rated
- BodyguardRated ★ 4.0
- BonobonoRated ★ 4.0
I Believe in LoveRated ★ 5.0- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 5.0
GourmetRated ★ 4.0
MidasRated ★ 3.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
JejoongwonRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 3.0
5th RepublicRated ★ 5.0
Lights and ShadowsRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 4.5
Love Story in HarvardRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5- Fairy CommiRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 3.5