Titles you rated
The Boy and the BeastRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 4.0
MementoRated ★ 2.0
The VillainessRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0