Titles you rated
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
CubeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0