Series
Ratings
41
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
BigRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 5.0
StandbyRated ★ 4.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 4.5
Cutie PieRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0