Movies
Ratings
253
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 3.5
FuryRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 2.5