Series
Ratings
24
Cutie PieRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5